Top 3 ägedat tegevust Tallinnas

Lõbusaid tegevusi Tallinnas

Eesti on üks kaunemaid Baltiriike, kus rahvas armastab veeta aega maal ning mere ääres. Mandriosa rannajoone pikkus on 1242km ning üheks kirsiks tordil on kindlasti pealinn Tallinn, mis oma arhitektuurilt ning interjöörilt segu modernsest klaas/betoon kombinatsioonist vanaaja keskaja arhitektuurist säilinud hoonete ja linnaosadega. Iga turist, kes külastab Eestit, maabub tavaliselt just Tallinnas, sisenedes riiki lennuki või rongiga. Kuid mida peidab üks keskajast lummatud Tallinn endas ning kas see Hansalinn pakub ägedaid tegevusi nii talvel kui ka suvel? Muidugi, kahtlemata ning just selles artiklis toome teieni kolm kõige vahvamat tegevust, millest keegi võiks osaks saada.

#1 Skywheel of Tallinn ehk T1 vaaterattal sõit

 

Aastaid igatsetud ning kavandamises olnud vaateratas pakub oma reisjatele jalustnõrgaks võtvat vaadet kilukarbisiluetiga Tallinnale Ülemiste keskuse kõrvalt. Vaateratas võimaldab linna jälgida 120m kõrguselt ning 45m läbimõõduga rattalt, mis on paigaldatud kaubanduskeskuse katusele. Sossimägi juba ise asub 40m kõrgusel merepinnast ning lisaks 35m kõrgusele T1 kaubanduskeskusele, võimaldab ehitatud konstruktsioon tõsta reisja muljetavaldava 120m kõrgusele merepinnast. Kaunid vaated Ülemiste järvele, vanalinnale, ümbruskonnale pakuvad nii lõbusat kui ka romantilist õhkkonda paaridele, gruppidele, pidulistele. Skywheel pakub ka ise erinevaid pakette, mida on võimalik soetada. Pilet sisaldab kolm tiiru ning maksab 10 eurot. Kolme tiiru tegemiseks kulub keskmiselt 12 minutit.

 

#2 Erieffektidega minigolf Vabaduse väljakul

 

Vabaduse väljak on üks kõige populaarsemaid kogunemiskohti Tallinna südalinnas ning kuna tegemist on ka üheks sisenemiskohaks Tallinna Vanalinna, kasutati koheselt võimalust tuua maahõnguline golfimaania võimalus ka sellesse city hub paika. Erieffektidega golfi mängimise võimalus asub väljaku kõrval ning lisaks värvikatele radadele saab harrastada samas kohas ka discgolfi. Virtuaalselt ning manuaalselt erinevaid lahendusi pakkuv ettevõte ning asutus on teinud võimalikuks ühe Ameerika hõngulise minigolfi sama eriliseks kui välismaa rikkad ettevõtted. Kuigi tegemist on spordialaga, mida harrastatakse mujal maailmas juba meistritasemel, saab Elamusgolfi väljakutel aega veeta nii lõbu, kohtingu kui ka ärilistel eesmärkidel. Rada kaunistadavad erinevad ehitised Eesti ajaloost ja arhitektuurist, näiteks on miniversioon Suure Munamäe tornist ning lossidest samuti rajal esindatud. Hinnad varieeruvad vahemikus 8.90 kuni 11.90 eurot, nädalavahetustel kindlasti kallim. Erieffektidega golfi väljakul ootab mängijaid 17 rada, mis viivad oma mängijad seiklema džunglisse ning Eesti vaatamisväärsuste ning legendide keskele. Mängu eesmärk on pall saada stardipunktist aukudesse vähimate löökidega (kehtivad samad reeglid mis tavalist golfi mängides). Sobilik vanus rajale suundumiseks on alates 7.eluaastast.

 

#3  Tallinna Teletorni servalkõnd

 

Kardad kõrgust kuid vajad adrenaliinilaksu? Tallinna Teletorn on üks võimalus oma joovastuse toitmiseks. Sest just Teletorni vaateplatformi äärel on võimalik endale lasta kinnitada rihmad ning rakmed ning lasta tuulel end hallata vaateplatformi äärel kõndides. Teletorni avamise ajal ei oldud selleks veel valmis. Restorani ning galeriide avamise järel hakati mõtlema lisategevuste pakkumiste jaoks veidi ektreemsemalt ning kuna seiklused on need, mis haaravad inimeste tähelepanu, siis servalkõnd ümber kogu platformi pakub just seda sama. 175m kõrgusel on võimalik 30min jooksul kõndida ümber kogu vaatetorni platformi ning osaks saada vaatest, mis võtab tihti hingetuks. Olgu selleks hirm, meeletult kaunis päikeseloojang või armastus kõrguse ja seikluste vastu, kõige vapramad saavad osaks sellest ainulaadsest aktaktsioonist Baltimaades ning Põhja-Euroopas.

 

Tallinna linn on täis vaatamisväärsusi igast sajandist, kuid just need kolm uut atraktsiooni ning teenusepakkujat on pannud uue hingamise seiklustele. Tallinn meelitab nii kohalikke kui ka kaugemalt tulnud reisjaid oma ainulaadsete lahendustega ning innovaatiliste mõtetega. Tule ja seikle- Tallinn ootab sind. Meie ettevõte pakub maja koristamist Tallinnas.

Leave a Reply